Kontakt


Kontakt Informationer for MH89


Spørgsmål vedrørende MH89, kan sendes til kontakt@mh89.dk eller

til en af understående personer.


 

Formand:

Kim Søgaard, Græsvængevej 21, 5960 Marstal

Mail: kim@mh89.dk

Tlf: 28 93 80 86


Kasserer:

Mike Leonhart Pedersen, Reberbanen 51B, 5960 Marstal

Mail: mike@mh89.dk

Tlf: 30 56 87 88


Sekræter

Rasmus Bechgaard

Mail: Rasmus@bechgaard.dk

Tlf: 24 26 08 07


Bestyrelsesmedlem

Henrik Germansen

Mail: hgermansen@gmail.com

Tlf: 29 86 58 98


Bestyrelsesmedlem

Sofie Frimand

Mail: frimand11@gmail.com

Tlf: 








.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Copyright ® 2010 www.MH89.dk